ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

PFDK KARARLARI AÇIKLADI

1 Kasım 2019

........................................

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, 25.10.2019 tarihinde Boluspor’un kendi evinde oynadığı Keçiörengücü maçında yaşanan olaylar ile ilgili kararını verdi.

Boluspor’un kendi evinde oynadığı Keçiörengücü maçında yaşanan olaylar ile ilgili Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) kararlarını açıkladı. Boluspor top toplayıcılarının müsabaka sırasında kasti olarak görevlerini geciktirmelerinden dolayı sportmenliğe aykırı nedeniyle 20.000 TL para cezası aldığını ve aynı müsabakada Bolusporlu futbolcu Umut Gündoğan’ın rakibine yaptığı ciddi faul nedeniyle de 2 resmi maçtan men cezası aldığını açıkladı.

Aynı müsabakada Keçiörengücü Kulübü taraftarlarının çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle misafir olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesi dolayısıyla ihtar cezası verildi ve tribünde yer alan elektronik bilet kapsamında kartların bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesi kararı verildi.

Müsabakada aynı zamanda Keçiörengücü taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle de Kulübe 18.000 TL para cezası verildi.

1 yorum yapılmış
  • Kibrisciklimucahit
    3 Kasım 2019 • 10:14
    Bunlar ne bo.muski kecioren taraftari boluda saha olayi falan yapmis sasirdim 4 tane zibidi
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03