ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

TARAFTARLARDAN BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI

7 Temmuz 2020

.....................................

TFF 1’inci lig takımlarından Boluspor, yapacağı iki kritik maç öncesi 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği, birlik beraberlik çağrısı yaptı.

Ligin bitimine iki hafta kala 30 puanla 15’nci sırada yer alarak küme düşme mücadelesi veren kırmızı beyazlı takım için taraftarlardan Boluspor’a destek açıklaması geldi. 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği tarafından yapılan açıklamada kırmızı beyazlı takıma kentin tüm kesimlerinin sahip çıkarak destek olması gerektiği vurgulanarak “Sevdamız her zaman Boluspor’dur ve bu böyledir böylede kalacaktır. Biz cefakar taraftarlar olarak maç günleri atkısıyla, bayrağıyla, formasıyla boğazı yırtılıncaya kadar tezahürat yapar, destek oluruz. Çünkü biz bu aramaya sevdalıyız.

'Bizim tek sevdamız Boluspor'

Bizim amacımız ne para, ne pul, nede başka şey. Bizim tek sevdamız Boluspor. Takımımızın kalan son iki maçında Sayın Belediye Başkanımız Tanju Özcan’ı, Sayın Valimiz Ahmet Ümit’i, Sayın milletvekillerimizi, eski başkanlarımızı ve Boluspor için emek veren herkesi birlik ve beraberlik içinde destek olmaya davet ediyoruz. Biliyoruz destek oluyorlar ama şimdi bir kat daha fazla destek verelim bu takıma sahip çıkalım. Bolusporumuz’a maddi manevi destek olup bu takımı küme düşürmeyelim. Biz cefakarlar olarak inanıyoruz ki Boluspor’umuz başaracaktır.” denildi.

1 yorum yapılmış
  • Taner
    9 Temmuz 2020 • 12:27
    BOLUSPOR taraftarlarımız,bizlerde boluda olmamakta,İST Ankara. Vs lerde olsalar kalbimiz her zaman BOLUSPOR sevdasıyla doludur. Sanmayınki bizler desteklemiyoruz,hayır her zaman BOLUSPOR ‘u muzun yanındayız. Bu takımımız bizim aşkımız sevdamız,her şeyimizdir. Ben inanıyorumki takımımız düşmiyecektir. İnşallah Akisardan puan ve puanlar alabiliriz. Ama bir şartla O Bilal sahada olmıyacak. Onu başkan kadro dışı bıraksınki diğer oyuncularımızda oynamayan takıma
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03