ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLUSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ KONGREYE DOĞRU

21 Temmuz 2020

......................................

Boluspor, TFF 1.ligin son haftasında deplasmanda oynadığı Eskişehirspor maçını 3-0 kazanarak ligde kalmayı başardı. Maçın ardından Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı, olağanüstü kongreye gideceklerini ve aday olmayacağını açıkladı. Bu gelişmenin ardından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’da Boluspor’un son durumunu değerlendirdi. Özcan,  “Necip bey bu düşüncelerini maçtan önce bize paylaşmıştı. Kendisinin bu yöndeki düşüncelerine saygı duyuyorum. Artık bir değişim olması gerektiğini düşünüyor. Ben de kendisine haklısın dedim" dedi.

Köroğlu Gazetesi'nden Burhan Yeşiltaş'a konuşan, 2019-2020 sezonunda son maçta lige kalan ve taraftarını üzen Boluspor olağanüstü kongreye gidiyor. Yapılacak kongre öncesi Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, alınan kongre kararı ile ilgili açıklamalarda bulundu.Yapılacak seçimde yeni gelecek başkana şimdiden başarılar dileyen Özcan, “Ben geçmişteki hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Yeni görev alacak başkanımıza şimdiden kim olur onu hep birlikte Boluspor delegeleri, taraftarları karar verecek, üstün başarılar diliyorum” dedi.

"Artık bir değişim olması gerektiğini düşünüyor"

Özcan sözlerine şöyle devam etti, “Necip bey bu düşüncelerini maçtan önce bize paylaşmıştı. Kendisinin bu yöndeki düşüncelerine saygı duyuyorum. Artık bir değişim olması gerektiğini düşünüyor. Ben de haklısın dedim kendisine. Necip başkanın Boluspor’da başarılı olduğu dönemler oldu,  başarısız olduğu dönemlerde oldu ama Necip başkanın Bolu'ya Boluspor’a bir hizmeti de oldu. Ben geçmişteki hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Yeni görev alacak başkanımıza şimdiden kim olur onu hep birlikte Boluspor delegeleri, taraftarları karar verecek, üstün başarılar diliyorum. Bundan önceki tüm başkanlar gibi Necip başkanında yeni seçilecek başkan ve yönetime bilgisini birikimine aktarmaya devam edeceğini düşünüyorum. Doğrusu da bu zaten. Necip Bey'in aldığı kararın kendisine ve Bolusporumuza hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah çok fazla boşluk bırakmadan kongremizi bir an önce gerçekleştirip yeni sezona takımı hazırlamak. Bu sezonki gibi stres yaşamayacak. Hatta şampiyonluğa oynayabilecek bir takımın oluşturulmasına hem şehrin Belediye Başkanı olarak hem de Boluspor'un taraftarı olarak canı gönülden arzu ediyorum.”

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03