ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN KULÜBÜN BORCUNU AÇIKLADI

25 Temmuz 2020

.......................

Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı, kulübün borcunun 19 milyon TL olduğunu ve kendi alacaklarını temlik koyduracağını açıkladı. Çarıkçı, "Şu andaki bizim borcumuz toplam 19 milyon Türk Lirası. Bunu herkes iyi bilsin" dedi. 

Boluspor tesislerinde basın toplantısı düzenleyen Necip Çarıkçı, kulübün borcunu açıkladı. Çarıkçı, “Necip Başkanı herkes eleştirir ama para konusunda kimse bir şey soramaz. Ben hayatta Boluspor kulübünde hiç paraya elimi sürmedim. Bu kulübün bütün her şeyi yeminli mali müşavirleri var, denetçi firması var. Bu kulübün mali as başkanı ve kulüp müdürü var. Ben Boluspor’a sadece reklam bulurum. Hiç parayla işim olmaz" ifadelerini kullandı. 

"TOPLAM BORÇ 19 MİLYON" DEDİ

"Şu andaki bizim borcumuz toplam 19 milyon Türk Lirası. Bunu herkes iyi bilsin. Bu 19 Milyon TL’nin içinde de geçmişte meşhur 750 Bin TL’lik çek var. Maraşlı bir firmada Boluspor’un alacağı gözüküyor. Çekilen kredi de buna dâhil. Belediye Başkanımdan rica etmiştim. Bu borcun 1.35 Milyon TL’si vergi borcu. Emin bey döneminden gelen taksitli borç. Bu borcun 1.83 Milyon TL’si vergi borcu. Bir de, Belediye Başkanımıza borcumuz var. 2.776 Milyon TL. Toplam 5.218 Milyon TL olan borç Bolu Belediyesi, SSK ve vergi borcu. Bunları saymazsak 14 Milyon TL Boluspor’un borcu var."

 

1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    25 Temmuz 2020 • 22:44
    Çarıkcı takımı borçlandırdı ve kaçtı. Aldırdığı 28 futbolcunun hesabını versin. Kendi özel (bürokrasi) işlerini bitirdi, artık Boluspor'u kullanmasına gerek kalmadı veya kullanamadığı için ayrıldı. Boluspor'a başkan aday olacaklar; Boluspor'u kullanarak özel işlerini halletmek için gelmesinler.Yerel ve milletveki seçimlerinden önce Bolu'ya stad yapacak sözü verenler nerede?
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03