ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLUSPOR’UN SON MALİ TABLOSU AÇIKLANDI

11 Eylül 2020

............................

Beypiliç Boluspor Başkan Yardımcısı Serdar Yıldız, kırmızı beyazlı takımda bir aylık dönemde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptıkları çalışmaları anlattı. Yıldız, en büyük hedeflerinin 10 milyon ve altında reel borç rakamına ulaşmak olduğunu açıklayarak, 16 milyonluk bir bütçeyle takım kurduklarını söyledi.

TFF 1’inci lig takımlarından Beypiliç Boluspor’da yönetim kurulu üyeleri ligin ilk maçı öncesi basın mensuplarının önüne çıkarak bir aylık süreçte yapılan çalışmaları değerlendirdi.  Kırmızı beyazlı tesislerdeki antrenman sahasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Yıldız, Boluspor’un şehir takımı olduğunu unutmadan hareket etmeyi planladıklarını belirterek, “Artık Boluspor’un siyasetin, farklı çekişmelerin ve başka unsurların çıkarlarının odağı değil hep beraber bütün şehrin büyük varlıklarından biri olduğunu bilerek yönetileceği bundan sonra da böyle gitmesi planlanan bir yönetim kurulu yaptık. Abdullah Abat nezdinde bir konsensis oluştu. Ve bizde bu konsensise layık olacak şekilde iki yıllık başlangıç icraatlarımızı yapmayı hedefliyoruz. Biz ilkesel olarak şeffaf, hesap verilebilir ve kurumsal bir yönetim kurulu oluşturduk. Bu şekilde de icraatlara başladık. Her ay sizlerle bir araya gelerek idari yönden, mali yönden ve futbol şube yönünden bilgilendirme yapacağız.” diye konuştu.

"AN İTİBARİYLE 15 MİLYON BORCA GELMİŞ DURUMDAYIZ"

Yıldız, kırmızı beyazlı kulübün 24-25 milyonluk reel bir borcunun olduğunu açıklayan Yıldız, şunları söyledi, “Şu an itibariyle geldiğimiz nokta 15 milyon borca gelmiş durumdayız. 15 milyon borca gelirken birkaç çok önemli kalem var bunlara değinmek lazım.Bstore projemizden taraftarımızın desteğiyle 250 bin liralık bir girdi sağlandı. Bu birlikteliğe inanan futbolcu arkadaşlarımıza da teşekkür etmek istiyorum. Şu ana kadar 1.2 milyonluk indirim ve bağış sağladılar.3.5 milyonluk bir Beypiliç desteği var. 50 kişilik yönetim kurulu da 2 milyon lirayı kasaya sokmuş durumda. 5 milyon lira geçmiş dönem borcu ödendi. 2 milyonluk davalar borçlar ödenerek  7 dava çözüme kavuşturuldu. Dün itibariyle transfer tahtamız açıldı. Bütün oyuncularımızın lisansları alındı. En büyük hedefimiz bu yılın sonunda 10 milyon ve altında reel borç rakamına ulaşmak. Bunun için gece gündüz çalışıyoruz “

"BOLUSPOR TV PROJESİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Boluspor TV ile taraftarların takımdan haberdar olacağının altını çizen Yıldız, “Bstore ile bütün şehri en azından sadece maddi destek değil kırmızı beyazlı armayı taşımasını istiyoruz. Ve bunu şimdiden kentimizde görmeye başladık. İnsanların bu armayı şevkle taşıdığını görmek bizleri mutlu ediyor. Boluspor TV projesi bizim için çok önemli. Bu noktada başkanımıza, belediyemize ve Mehmet Ali beye katkılarından dolayı bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Bu gerekli şeffaflık unsuru burada da devam edecek. Hem taraftarımızın kulüpten haberdar olurken, bu kulübü içinde hissederken bizlerde gerekli açıklamaları yapıyor olacağız. Yeni oluşum şu ana kadar yüzde 80’lik bir büyüme kat etti. Çok daha büyüyecek inşallah.” şeklinde konuştu.
Transfer çalışmalarına da değinen Yıldız, kırmızı beyazlı takımın 29 futbolcudan oluştuğunu kaydederek açıklamalarına şöyle devam etti:
“Biz hocamızdan alt yapıdan futbolcularımızın takımda olmasını istedik. 29 kişilik kadroda alt yapıdan 5 oyuncumuz var. Bunlarda bizi çok mutlu etti. Biz bu kadro için 16 milyonluk bir bütçe hedefledik. Şu ana kadar bu maliyet ve hedef içerisindeyiz. Şu ana kadar 13 transfer yaptık. Gelecek ve gidecek futbolcularımız var. “

  • BOLUSPOR’UN SON MALİ TABLOSU AÇIKLANDI
  • BOLUSPOR’UN SON MALİ TABLOSU AÇIKLANDI
1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    11 Eylül 2020 • 18:30
    Ben değil, biz diyen bir ekip var. Birliktelikleri inşallah bozulmaz. En fazla çekindiğimiz kulübü siyasete alet etmezler. Bir aylık çalışmalarını ayakta alkışlıyoruz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03