ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BEYPİLİÇ BOLUSPOR'DAN AÇIKLAMA

1 Mayıs 2021

..................................

Beypiliç Boluspor'dan henüz sezon tamamlanmadan ayrılan futbolcular ile ilgili gece saatlerinde açıklama yapıldı. 

HABER:Gülnihal KARATEKİN

Beypiliç Boluspor'dan henüz sezon tamamlanmadan ayrılan Gökhan Sazdağı, Burak Bekaroğlu, Mustafa Çeçenoğlu ve Alican Özfesli ile ilgili açıklama yapıldı. Boluspor tafarafından yapılan açıklamada 

"Takımımızda sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek olan 4 futbolcunun geçmiş sezon ve bu sezonki tüm alacakları ödenerek sözleşmeleri karşılıklı olarak fesh edilmiştir.
Buna göre; Gökhan Sazdağı ve Burak Bekaroğlu’nun geçmiş sezon ve bu sezonki alacaklarının tamamı, Mustafa Çeçenoğlu ve Alican Özfesli’nin bu sezonki alacaklarının tamamı ödenerek sözleşmeleri karşılıklı olarak fesh edildi.
Gökhan Sazdağı, Burak Bekaroğlu, Mustafa Çeçenoğlu ve Alican Özfesli’ye katkılarından dolayı teşekkür ediyor, futbol hayatlarında başarılar diliyoruz. " ifadelerine yer verildi.

1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    30 Nisan 2021 • 18:43
    Yönetimin bilgi vermesi çok yerinde, sezon boyunca basından sorumlu B.Boluspor yöneticisini tanıyan, gören yok. Felibe Mantins, niçin ve kimin önerisi ile alındı ve niçin hiç bir maçta oynatıldan gönderildi? Mustafa Durak niçin gönderildi? Mertan Öztürk kadro dışı mı? Yerel basın bunları kimden öğrenecek? Kulübün basın danışmanı belirli aralıklarla,(1-2 hafta) yerel basına bilgi vermesi gerekirdi. Bilgi vermemek-gizlemek Boluspor'a ne kazandırdı?
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03